επίσκεψη στην ελληνική βουλή
![επίσκεψη στην ελληνική βουλή](https://politropi.gr/content/images/media/thumbs/0000018_500.jpeg)
Το Γυμνάσιο του σχολείου μας έλαβε την τιμητική διάκριση στην κατηγορία «Κόμικς Γυμνασίου» στον 8ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Σκίτσου, Κόμικς και Γελοιογραφίας «ΣΚΙΤΣΟΦΡΕΝΕΙΑ@PIERCE 2022». Το σχολείο μας εκπροσωπήθηκε από την Ομάδα Καλλιτεχνικών με μέλη τους/τις μαθητές/τριες: Άννα Βγενοπούλου, Αγγελική Βγενοπούλου, Κωνσταντίνος Περγαντής
Μοιραστείτε την Ανακοίνωση: